Serbian FM
Dobrodošli na forum ''Serbian FM'' posvećen Football Manager serijalu !

Forum okuplja ljubitelje ove igre.

Postanite član zajednice Srpskih virtuelnih fudbalskih menadzera i uživajte u igri i druženju sa nama.

Registracija na forumu je potpuna besplatna...DOBRODOŠLI Smile
Serbian FM
Dobrodošli na forum ''Serbian FM'' posvećen Football Manager serijalu !

Forum okuplja ljubitelje ove igre.

Postanite član zajednice Srpskih virtuelnih fudbalskih menadzera i uživajte u igri i druženju sa nama.

Registracija na forumu je potpuna besplatna...DOBRODOŠLI Smile
Serbian FM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serbian FM


 
PrijemSerbian FMLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Mnogo golova iz kornera ;)

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
skylaza
Clan Foruma
Clan Foruma
skylaza


Broj poruka : 18
FMS novci : 31
Datum upisa : 18.09.2010

Mnogo golova iz kornera ;) Empty
PočaljiNaslov: Mnogo golova iz kornera ;)   Mnogo golova iz kornera ;) I_icon_minitimePon Okt 04, 2010 10:59 am

Mnogi kazu da im sudija ponisiti veliki broj golova iz kornera ali kod mene to nije slucaj. Igram sa HSV-om i dao sam 6-7 golova iz kornera u 12 kola lige i nisu mi nijedan ponistili. Ovdje cu napisati kako mi je to poslo za rukom pa okusajte ove savjete,mozda i vama pomognu:

1.Stavite da vam kornere izvodi igrac za najvecim atributom za izvodjenje istih,logicno. dobro

2. Na prvu stativu stavite 2 igraca koji imaju najveci Heading,Jumping i Positioning. Ja ovdje najcesce stavim stopere i oni daju veliki broj golova.

3. Igracu sa najvecim Strengthom ukljucite opciju Challenge GK. Ja ovdje najcesce stavim zadnjeg veznog i ovaj igrac ima zadatak da sprijeci golmana u izletanju i uzimanju lopte.

4. Na drugu stativu stavite 2 igraca koji imaju dobar Finishing,Composure i relaitvno dobar Heading. Ovdje najcesce stavim napadace.

5. Ukoliko imate igraca koji ima dobar atribut Long shots stvite ga da ceka loptu izvan kaznenog prostora ili outside area i on ce pospremati lopte u mrezu. Ovaj atribut treba da bude 16 ili veci.

Stavite da vam izvodjac kornere izvodi na prvu stativu i tada ce padati dosta golova ali koja god lopta se odbije na drugu stativu na nju nalete o
vi napadaci i pospreme ju u mrezu. Kod mene je ova opcija stalno ukljucena i postizem dosta golova.

Inace, ovo nije moj tekst, preuzeo sam ga sa jednog foruma.
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni
Clan Foruma
Clan Foruma
Dzoni


Broj poruka : 12
FMS novci : 12
Datum upisa : 19.09.2010

Mnogo golova iz kornera ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo golova iz kornera ;)   Mnogo golova iz kornera ;) I_icon_minitimeUto Okt 05, 2010 3:02 am

Inace to je poznatije kao korner bug i pravi FM menadzer nikad ga nece koristiti, e da i bilo bi dobro da kazes sa kog foruma si uzeo tekst Wink
Nazad na vrh Ići dole
skylaza
Clan Foruma
Clan Foruma
skylaza


Broj poruka : 18
FMS novci : 31
Datum upisa : 18.09.2010

Mnogo golova iz kornera ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo golova iz kornera ;)   Mnogo golova iz kornera ;) I_icon_minitimeUto Okt 05, 2010 12:07 pm

Trenutno se ne secam foruma. Iskoristio sam ovaj trik. Bez obrzira na to sto postoji korner bug, logicno je da se ovako postave igraci, zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni
Clan Foruma
Clan Foruma
Dzoni


Broj poruka : 12
FMS novci : 12
Datum upisa : 19.09.2010

Mnogo golova iz kornera ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo golova iz kornera ;)   Mnogo golova iz kornera ;) I_icon_minitimeSre Okt 06, 2010 2:36 pm

Nije trik to je bug, cheat - varanje, bug koji je zvanicno priznat od SI Wink
Nazad na vrh Ići dole
skylaza
Clan Foruma
Clan Foruma
skylaza


Broj poruka : 18
FMS novci : 31
Datum upisa : 18.09.2010

Mnogo golova iz kornera ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo golova iz kornera ;)   Mnogo golova iz kornera ;) I_icon_minitimeSre Okt 06, 2010 8:07 pm

Sto dalje znaci da se slobodno bez ikakve grize savesti moze koristiti :DD
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni
Clan Foruma
Clan Foruma
Dzoni


Broj poruka : 12
FMS novci : 12
Datum upisa : 19.09.2010

Mnogo golova iz kornera ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo golova iz kornera ;)   Mnogo golova iz kornera ;) I_icon_minitimeSre Okt 06, 2010 9:00 pm

Cheater, ali tvoja stvar Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mnogo golova iz kornera ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Mnogo golova iz kornera ;)   Mnogo golova iz kornera ;) I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Mnogo golova iz kornera ;)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian FM :: Football Manager 2010 :: Taktike i Treninzi-
Skoči na: