Serbian FM
Dobrodošli na forum ''Serbian FM'' posvećen Football Manager serijalu !

Forum okuplja ljubitelje ove igre.

Postanite član zajednice Srpskih virtuelnih fudbalskih menadzera i uživajte u igri i druženju sa nama.

Registracija na forumu je potpuna besplatna...DOBRODOŠLI Smile
Serbian FM
Dobrodošli na forum ''Serbian FM'' posvećen Football Manager serijalu !

Forum okuplja ljubitelje ove igre.

Postanite član zajednice Srpskih virtuelnih fudbalskih menadzera i uživajte u igri i druženju sa nama.

Registracija na forumu je potpuna besplatna...DOBRODOŠLI Smile
Serbian FM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serbian FM


 
PrijemSerbian FMLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Konkurs za moderatore!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Orthodox
Admin
Admin
Orthodox


Broj poruka : 99
FMS novci : 127
Datum upisa : 22.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Kruševac

Konkurs za moderatore! Empty
PočaljiNaslov: Konkurs za moderatore!   Konkurs za moderatore! I_icon_minitimeSub Sep 25, 2010 6:23 am

Ovde se možete prijaviti na konkurs moderatora,a ova funkcija uz pogodnosti koje nosi nosi i veliku odgovornost u smislu:

-svakodnevne posete foruma

-konstantnom nadgledanju foruma ili njegovog dela za koji ste zaduženi

-''terensko'' sprovođenje zateva administratora

-praćenje svih svetskih dešavanja vezano za FM igru ili serijal

-izveštavanje administratora o svim dešavanjima bitnim za funkcionisanje foruma

-aktivno učestvovanje sa administratorima u procesu omasovljenja broja korisnika


Ukoliko mislite da možete ispunite ove zahteve onda ste prava osoba za mesto moderatora!

Nazad na vrh Ići dole
http://www.okcarlazar.com
Loco
Moderator
Moderator
Loco


Broj poruka : 27
FMS novci : 41
Datum upisa : 23.08.2010

Konkurs za moderatore! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za moderatore!   Konkurs za moderatore! I_icon_minitimeSub Sep 25, 2010 9:40 am

Prijavljujem se ja za moderatora.
Ali ja bi vise da pomognem editovanju foruma i da nadgledam offtopic.
Pozdrav. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Flow
Moderator
Moderator
Flow


Broj poruka : 43
FMS novci : 55
Datum upisa : 25.09.2010

Konkurs za moderatore! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za moderatore!   Konkurs za moderatore! I_icon_minitimeSub Sep 25, 2010 2:01 pm

Prijavljujem se i ja,za bilo koji deo foruma. Jeste da mi je ovo prva poruka, ali sam bio dosta aktivan na prethodnom forumu.
Nazad na vrh Ići dole
Orthodox
Admin
Admin
Orthodox


Broj poruka : 99
FMS novci : 127
Datum upisa : 22.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Kruševac

Konkurs za moderatore! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za moderatore!   Konkurs za moderatore! I_icon_minitimeSub Sep 25, 2010 7:39 pm

Loco,ako možes samo da mi kažeš koje si godište i u šta se konkretno razumeš pto se tiče edita foruma?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.okcarlazar.com
Loco
Moderator
Moderator
Loco


Broj poruka : 27
FMS novci : 41
Datum upisa : 23.08.2010

Konkurs za moderatore! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za moderatore!   Konkurs za moderatore! I_icon_minitimeSub Sep 25, 2010 7:43 pm

17 godina, mogu pomoci sta god treba za forumotion (samo ne znam da radim u fotosopu), pre sam vodio svoj forum..
Takodjer bi mogo nadgledati Slobodnu zonu, posto inace tu najvise visim, znam spamere u dusi. Razz
Nazad na vrh Ići dole
Orthodox
Admin
Admin
Orthodox


Broj poruka : 99
FMS novci : 127
Datum upisa : 22.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Kruševac

Konkurs za moderatore! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za moderatore!   Konkurs za moderatore! I_icon_minitimeSub Sep 25, 2010 7:50 pm

Što se mene tiče zvučiš i prilično ok i zrelo što je za mene vrlo bitno.Moj Amin za moderatora imaš.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.okcarlazar.com
Cleo
Clan Foruma
Clan Foruma
Cleo


Broj poruka : 46
FMS novci : 62
Datum upisa : 21.09.2010
Lokacija : Šabac

Konkurs za moderatore! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za moderatore!   Konkurs za moderatore! I_icon_minitimeSub Sep 25, 2010 10:27 pm

Ovako i ja bi se prijavio za moderatora opšte diskusije tj tamo gde je glavni deo za fm i diskusiju oko njega dakle mogao bi tu kada izađe FM 11 da otvaram teme i da uređujem taj board. Dakle sada se prijavljujem za mesto moderatora u tom pdf ali tek za FM 11 jer mislim da sada nema svrhe uređivati taj board kada FM 11 izlazi za malo više od mesec dana.
Nazad na vrh Ići dole
Paul93
Clan Foruma
Clan Foruma
Paul93


Broj poruka : 15
FMS novci : 23
Datum upisa : 26.09.2010

Konkurs za moderatore! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za moderatore!   Konkurs za moderatore! I_icon_minitimeNed Sep 26, 2010 2:51 am

I ja bih da budem moderator, svejedno mi je koji deo bi bio "moj". Jeste da sam tek dosao, ali cu se truditi da budem aktivan i prisutan koliko mi dozvole obaveze...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Konkurs za moderatore! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za moderatore!   Konkurs za moderatore! I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Konkurs za moderatore!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian FM :: FM Serbia Home :: Urednički office-
Skoči na: