Serbian FM
Dobrodošli na forum ''Serbian FM'' posvećen Football Manager serijalu !

Forum okuplja ljubitelje ove igre.

Postanite član zajednice Srpskih virtuelnih fudbalskih menadzera i uživajte u igri i druženju sa nama.

Registracija na forumu je potpuna besplatna...DOBRODOŠLI Smile
Serbian FM
Dobrodošli na forum ''Serbian FM'' posvećen Football Manager serijalu !

Forum okuplja ljubitelje ove igre.

Postanite član zajednice Srpskih virtuelnih fudbalskih menadzera i uživajte u igri i druženju sa nama.

Registracija na forumu je potpuna besplatna...DOBRODOŠLI Smile
Serbian FM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serbian FM


 
PrijemSerbian FMLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Predlozi o postavljanju taktike.

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
skylaza
Clan Foruma
Clan Foruma
skylaza


Broj poruka : 18
FMS novci : 31
Datum upisa : 18.09.2010

Predlozi o postavljanju taktike. Empty
PočaljiNaslov: Predlozi o postavljanju taktike.   Predlozi o postavljanju taktike. I_icon_minitimeSub Sep 25, 2010 2:19 pm

E pa ovako. Ovim topicom zeleo sam da pronadjem taktiku koja meni(kao i vama) najvise odgovara. Nadam se da cete davati mudre odgovore, i postavljati taktike koje mogu posluziti. Takodje, nadam se da ce ovaj topic pomoci svima koji su u nedoumici sta i kako postaviti. Smile
Nazad na vrh Ići dole
skylaza
Clan Foruma
Clan Foruma
skylaza


Broj poruka : 18
FMS novci : 31
Datum upisa : 18.09.2010

Predlozi o postavljanju taktike. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi o postavljanju taktike.   Predlozi o postavljanju taktike. I_icon_minitimeNed Sep 26, 2010 8:39 pm

Mnogi kazu da im sudija ponisiti veliki broj golova iz kornera ali kod mene to nije slucaj. Igram sa HSV-om i dao sam 6-7 golova iz kornera u 12 kola lige i nisu mi nijedan ponistili. Ovde cu napisati kako mi je to poslo za rukom pa primenite ove savjete, mozda i vama pomognu:

1.Stavite da vam kornere izvodi igrac za najvecim atributom za izvodjenje istih,logicno.

2. Na prvu stativu stavite 2 igraca koji imaju najveci Heading,Jumping i Positioning. Ja ovdje najcesce stavim stopere i oni daju veliki broj golova.

3. Igracu sa najvecim Strengthom ukljucite opciju Challenge GK. Ja ovde najcesce stavim zadnjeg veznog i ovaj igrac ima zadatak da spreci golmana u izletanju i uzimanju lopte.

4. Na drugu stativu stavite 2 igraca koji imaju dobar Finishing,Composure i relaitvno dobar Heading. Ovdje najcesce stavim napadace.

5. Ukoliko imate igraca koji ima dobar atribut Long shots stvite ga da ceka loptu izvan kaznenog prostora ili outside area i on ce pospremati lopte u mrezu. Ovaj atribut treba da bude 16 ili veci.

Stavite da vam izvodjac kornere izvodi na prvu stativu i tada ce padati dosta golova ali koja god lopta se odbije na drugu stativu na nju nalete o
vi napadaci i pospreme je u mrezu. Kod mene je ova opcija stalno ukljucena i postizem dosta golova.

P.S Ovo nije moj tekst, nasao sam ga na nekom forumu.
Izgleda da je veoma delotvoran. Pa, pokusajte. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Orthodox
Admin
Admin
Orthodox


Broj poruka : 99
FMS novci : 127
Datum upisa : 22.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Kruševac

Predlozi o postavljanju taktike. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi o postavljanju taktike.   Predlozi o postavljanju taktike. I_icon_minitimeNed Sep 26, 2010 10:11 pm

Pa to zavisi sa kojim timom igraš,srazmerno mogućnostima i igračima u timu...koga vodiš?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.okcarlazar.com
skylaza
Clan Foruma
Clan Foruma
skylaza


Broj poruka : 18
FMS novci : 31
Datum upisa : 18.09.2010

Predlozi o postavljanju taktike. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi o postavljanju taktike.   Predlozi o postavljanju taktike. I_icon_minitimePon Sep 27, 2010 2:32 pm

Trenutno vodim Crvenu Zvezdu.Inace, sezone je 2031. Jedan sam od najboljih trenera u igri, vodio sam najbolje timove iz svih zemalja(kao i selekcije) pa sam zeleo da se vratim i pomognem domovini. A na postavljanje taktika sam mislio uopsteno(nesto kao takticka laboratorija) tj sve vrste taktike koje mogu pomoci(njihove vrline i mane). Pa ukoliko imas neku stvar koja bi meni pomogla, izvoli Smile
Nazad na vrh Ići dole
Grom
Clan Foruma
Clan Foruma
Grom


Broj poruka : 2
FMS novci : 2
Datum upisa : 27.09.2010

Predlozi o postavljanju taktike. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi o postavljanju taktike.   Predlozi o postavljanju taktike. I_icon_minitimePon Sep 27, 2010 6:46 pm

Pozdrav svima...ovako tu ima vise caka i moze se pricati do sutra sve jbg zavisi od taktike ako igrate napadacki kao ja primer ja koristim samo taktiku 4-2-1-3 i stavim team instruction na Fluid i na overload a ako jurim rezultat na very fluid...e sad kad se branim to obicno radim kad igram ligu sampiona prvu utakmnicu u gostima onda stavim taktiku 4-5-1 ili 3-1-5-1 naravno team instruction mi uvek stoji na fluid a kad se branim stavim samo fluid i onda stavim attacking....a ako je taj tim bas jak stavim na defending e a ostale funkcije zavisi u kom timu igrate i kakvi su vam igraci trenutno mislim da su ove taktike meinovne za dobijanje utakmica ja prosecno za jednu seozonu izgub samo jednu utakmicu a 2-3 igram nereseno a ostalo sve pobede
Nazad na vrh Ići dole
skylaza
Clan Foruma
Clan Foruma
skylaza


Broj poruka : 18
FMS novci : 31
Datum upisa : 18.09.2010

Predlozi o postavljanju taktike. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi o postavljanju taktike.   Predlozi o postavljanju taktike. I_icon_minitimePon Sep 27, 2010 7:05 pm

Probacemo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predlozi o postavljanju taktike. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi o postavljanju taktike.   Predlozi o postavljanju taktike. I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlozi o postavljanju taktike.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian FM :: Football Manager 2010 :: Taktike i Treninzi-
Skoči na: