Serbian FM
Dobrodošli na forum ''Serbian FM'' posvećen Football Manager serijalu !

Forum okuplja ljubitelje ove igre.

Postanite član zajednice Srpskih virtuelnih fudbalskih menadzera i uživajte u igri i druženju sa nama.

Registracija na forumu je potpuna besplatna...DOBRODOŠLI Smile
Serbian FM
Dobrodošli na forum ''Serbian FM'' posvećen Football Manager serijalu !

Forum okuplja ljubitelje ove igre.

Postanite član zajednice Srpskih virtuelnih fudbalskih menadzera i uživajte u igri i druženju sa nama.

Registracija na forumu je potpuna besplatna...DOBRODOŠLI Smile
Serbian FM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serbian FM


 
PrijemSerbian FMLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Klanovi i klanska takmičenja

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Flow
Moderator
Moderator
Flow


Broj poruka : 43
FMS novci : 55
Datum upisa : 25.09.2010

Klanovi i klanska takmičenja Empty
PočaljiNaslov: Klanovi i klanska takmičenja   Klanovi i klanska takmičenja I_icon_minitimePon Sep 27, 2010 3:46 pm

Evo moje ideje. Možda je još uvek rano, ali mislim da bi trebalo da se za početak naprave barem 2 klana, kako bi online igra zaživela. Naravno, što forum bude jačao tu bi bilo više klanova,a i samim potezom pravljenja klanskog takmičenja, više članova bi pristizalo na forum. Takodje sam voljan da pomognem u izradi i funkcionalnosti klanova. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Flamboyant15
Serbian GFX Edit Tim
Serbian GFX Edit Tim
Flamboyant15


Broj poruka : 7
FMS novci : 9
Datum upisa : 14.09.2010
Lokacija : Beograd

Klanovi i klanska takmičenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Klanovi i klanska takmičenja   Klanovi i klanska takmičenja I_icon_minitimePon Sep 27, 2010 5:45 pm

Pa ajde to bi bilo extra ja imam 8 mb/sec net mogu ja da budem server ili neko ko ima jaci net da ne laguje ,uglavnom sto da ne...Imam Barem 5 igraca koji bi igrali taj online!
Nazad na vrh Ići dole
mishkec
Clan Foruma
Clan Foruma
mishkec


Broj poruka : 12
FMS novci : 14
Datum upisa : 25.09.2010

Klanovi i klanska takmičenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Klanovi i klanska takmičenja   Klanovi i klanska takmičenja I_icon_minitimePon Sep 27, 2010 6:33 pm

Ja hocu da igram ali znm kako Pa ako moze Neko da mi objasni :S
Nazad na vrh Ići dole
Flow
Moderator
Moderator
Flow


Broj poruka : 43
FMS novci : 55
Datum upisa : 25.09.2010

Klanovi i klanska takmičenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Klanovi i klanska takmičenja   Klanovi i klanska takmičenja I_icon_minitimePon Sep 27, 2010 7:10 pm

Sve će ti biti objašnjeno ako se ostvari ovaj projekat. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Orthodox
Admin
Admin
Orthodox


Broj poruka : 99
FMS novci : 127
Datum upisa : 22.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Kruševac

Klanovi i klanska takmičenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Klanovi i klanska takmičenja   Klanovi i klanska takmičenja I_icon_minitimePon Sep 27, 2010 8:24 pm

Zainteresovan sam i ja,pošto pokušaj da napravimo FM Celendz nije zaziveo...da li ljudi nisu ni videli ili ne kapiraju ideju ne znam ali mogli smo da napravimo dobru zabavu.

Flow-izloži projekat da bi ljudi bili upoznati o čemu se radi ?Detalji?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.okcarlazar.com
Flow
Moderator
Moderator
Flow


Broj poruka : 43
FMS novci : 55
Datum upisa : 25.09.2010

Klanovi i klanska takmičenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Klanovi i klanska takmičenja   Klanovi i klanska takmičenja I_icon_minitimePon Sep 27, 2010 11:12 pm

Za početak sam mislio da se osnuju 2 klana, koja bi, recimo, na nedelju dana, igrala mečeve, čisto da bi ljudi videli kao sve to funkcioniše. E, onda sve zavisi da li bi članovi bili zainteresovani da se broj klanova poveća, kako bi moglo da se organizuje klansko takmičenje svakog meseca. Naravno tu bi bila uključena i rang lista najboljih klanova i mogli bi da se dodeljuju pehari za osvojeno klansko takmičenje. Ja, inače imam iskustva jer sam bio gl. baja na prethodnom forumu. To je otprilike ukratko objašnjenje, a ako projekat zaživi, možemo se dogovoriti oko detalja.
Nazad na vrh Ići dole
Orthodox
Admin
Admin
Orthodox


Broj poruka : 99
FMS novci : 127
Datum upisa : 22.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Kruševac

Klanovi i klanska takmičenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Klanovi i klanska takmičenja   Klanovi i klanska takmičenja I_icon_minitimePon Sep 27, 2010 11:17 pm

To mi je bilo jasno od početka Smile Hteo sam malo preciznije...kako se sprovodi klansko takmičenje,kako se klanovi formiraju itd itd pošto ja lično nisam upućen u to?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.okcarlazar.com
Flow
Moderator
Moderator
Flow


Broj poruka : 43
FMS novci : 55
Datum upisa : 25.09.2010

Klanovi i klanska takmičenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Klanovi i klanska takmičenja   Klanovi i klanska takmičenja I_icon_minitimePon Sep 27, 2010 11:27 pm

To bi moglo da se odradi po sisteme Lige Šampiona(naravno, broj grupa bi bio odredjen po broju klanova). U klanu bi bila 5 članova + vodja tog klana. Svaki član može da bude deo klana, ako ga vodja pozove i imao bi ugovor na odredjeno vreme, a kada bi ugovor istekao, može biti produžen ili član može da ode iz klana. Ako ti još nešto nije jasno, pitaj. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Orthodox
Admin
Admin
Orthodox


Broj poruka : 99
FMS novci : 127
Datum upisa : 22.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Kruševac

Klanovi i klanska takmičenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Klanovi i klanska takmičenja   Klanovi i klanska takmičenja I_icon_minitimeUto Sep 28, 2010 12:30 am

Šta je ''klan'' uopšte?Koji tim vodi i kako se to igra...uprosti mi sve ovo narodnim rečnikom:)Ja i dalje ne kapiram o čemu se radi tu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.okcarlazar.com
Flow
Moderator
Moderator
Flow


Broj poruka : 43
FMS novci : 55
Datum upisa : 25.09.2010

Klanovi i klanska takmičenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Klanovi i klanska takmičenja   Klanovi i klanska takmičenja I_icon_minitimeUto Sep 28, 2010 1:15 pm

Klan se sastoji od 6 članova, od kojih je jedan glavni u tom klanu.

Primer: Grupa A:
Klan 1
Klan 2
Klan 3
Klan 4

Grupa B:
Klan 5
Klan 6
Klan 7
Klan 8

Evo recimo grupa A: svako sa svakim igra po jedan meč (znači svaki klan odigra po 3 meča u grupi). Dobja se 3 poena za pobedu, 1 za remi i 0 za poraz (standardno). Na kraju 2 najbolja tima iz grupe idu u 1/2 finale. Isto tako je i sa grupom B.

E sad, u jednom meču (npr. izmedju Klana 1 i Klana 2) igrale bi se dve utakmice i ukupan rezultat tih utakmica se sabira (npr. rezltati su bili 2:1 i 1:0 - to je ukupno 3:1 za Klan 1, i taj klan dobija 3 boda).
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Klanovi i klanska takmičenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Klanovi i klanska takmičenja   Klanovi i klanska takmičenja I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Klanovi i klanska takmičenja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian FM :: FM Serbia Home :: Urednički office-
Skoči na: